Spegel och lampetter art deco

516091

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 3 dlr., tenn, 1900-talets första hälft, höjd ca 23-42 cm

slitage

Diverse

Spegel och lampetter art deco

Budhistorik (12 bud)
3805196
950
3805200
900
3805196
850
3805199
3805196
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.