Takplafond

516090

TAKPLAFOND, 1930/40-tal, bildmotiv i fält, diameter ca 55 cm

slitage, fanerskador

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Takplafond

Budhistorik

2018-02-08 kl 16:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.