Fat

516071

FAT, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter ca 35 cm

En samling orientaliskt porslin

nagg, skador på kanten

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Fat

Budhistorik (7 bud)
3800766
1 700
3800512
1 600
3800707
1 600
3800512
550
3800510
500

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.