Oljemålning André Bouhéret 1978

516019

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal), "Fåglarö", signerad och daterad 1978 (även ā tergo), olja på duk, 55x33 cm

Fack 20

Budhistorik (4 bud)

3798184
550
3794447
3786682
3782809

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.