Bojaner 2 st

515998

BOJANER, 2 st., Kina, 17/1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd 11 - 18 cm

En samling orientaliskt porslin

obetydliga fotringsnagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bojaner 2 st

Budhistorik (16 bud)
3800110
3800088
3 800
3800088
3 400
3800076
3 200
3800083
3 200

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.