Vaser

515997

VASER, 1 par, Kina, 18/1900-tal, porslin, höjd 27,5 cm

En samling orientaliskt porslin

en med limad mässingsplatta vid mynningen, slitage

Orientaliskt, Porslin

Vaser

Budhistorik (4 bud)

3800511
3800507
3786710
3786331

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.