Bojaner

515993

BOJANER, 2 st., Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 14 cm

En samling orientaliskt porslin

nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bojaner

Budhistorik (16 bud)
3800685
1 800
3800679
1 700
3800666
1 600
3800505
3800533
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.