Kopp med fat

515992

KOPP MED FAT, Kina, 1700-tal, polykrom dekor, koppens höjd 5, fatets diameter 12 cm

En samling orientaliskt porslin

mindre nagg

Orientaliskt, Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Kopp med fat

Budhistorik (4 bud)

3799405
700
3795330
650
3795330
3786329

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.