assietter

515986

ASSIETTER, 1 par, Kina, 1600-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, diameter 15 cm

En samling orientaliskt porslin

slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

assietter

Budhistorik (7 bud)
3800502
3797916
600
3794131
550
3791802
500
3788653

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.