Tallrikar

515959

TALLRIKAR, 6 st., snarlika, Kina, Qianlong, porslin, famille rose, diameter ca 23 cm

En samling orientaliskt porslin

enstaka tallrik med spricka, mindre nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Tallrikar

Budhistorik (3 bud)

3800509
3800508
3800034

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.