Bojan

515944

BOJAN, Kina, 1700-tal, porslin, dekor av landskap i underglasyrblått, höjd ca 23 cm

En samling orientaliskt porslin

obetydliga nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bojan

Budhistorik (66 bud)
3800632
40 000
3800630
39 000
3800629
38 000
3800624
37 000
3800626
37 000

Slutpris SEK:
40 000
4 128 EUR, 4 928 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.