Lockurnor

515942

LOCKURNOR, 1 par, Kina, troligen 1800-tal, porslin, höjd ca 27 cm

En samling orientaliskt porslin

ett lock med skada, nagg

Orientaliskt, Porslin

Lockurnor

Budhistorik (20 bud)
3796218
6 200
3796056
6 000
3796216
6 000
3796056
5 800
3796215
5 600

Slutpris SEK:
6 200
632 EUR, 764 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.