Lindorm Liljefors oljemålning

515792

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): älg i skogslandskap, signerad och daterad Lindorm L -69, olja på pannå, ca 40x55 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3797669
3 200
3797175
3787557
2 800
3797174
2 800
3787557
2 600

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.