Allan Andersson oljemålning

515791

ALLAN ANDERSSON (1904-1979); "vilande havsörn", signerad Allan Andersson, olja på duk, 38x45 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Allan Andersson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3797991
900
3784996
850
3784996

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.