Lindorm Liljefors oljemålning

515790

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): räv i vinterlandskap, signerad och daterad Lindorm L -70, olja på duk, ca 25x33 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3797695
4 400
3797680
4 200
3797676
3797671
3 800
3797651
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.