Lindorm Liljefors oljemålning

515787

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): flygande gäss, signerad och daterad Lindorm L -70, olja på duk, ca 27x33 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3796373
3 200
3795973
3795950
2 800
3795760
2 600
3793312
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.