Alexander Langlet oljemålning

515785

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Häst och vagn, signerad och daterad Alex. Langlet -47, olja på duk, ca 38x48 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Alexander Langlet oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3797351
550
3796417
500
3797350
450
3796417
3796343

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.