Åke Wickström oljemålning

515782

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): folksamling vid hus, signerad Å Wickström, olja på duk, ca 33x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Åke Wickström oljemålning

Budhistorik

2018-02-04 kl 10:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.