Åke Wickström oljemålning

515781

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Interiör med familj, signerad Å Wickström, olja på duk, ca 33x40 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Åke Wickström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3797286
2018-02-04 14:07:29

2018-02-04 kl 21:45
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.