Lars Norrman akvarell

515762

LARS NORRMAN (1915-1979): kvinnor, signerad Lars Norrman, akvarell, 10x18,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Norrman akvarell
Budhistorik (19 bud)
3797211
1 400
3797266
1 300
3797211
3797265
3797211

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.