Ragnar Falk oljemålning

515758

RAGNAR FALK (1903-1977): stilleben, signerad R. Falk, olja på duk, 38x46 cm

Ragnar Falk oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3798247
750
3798248
700
3798247
650
3798246
600
3798245
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.