Alexander Tolstoy oljemålning

515756

ALEXANDER TOLSTOY (1895-1969): stilleben, signerad A Tolstoy, olja på duk, 40x30 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Alexander Tolstoy oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3791574
3787031

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.