John Pedder oljemålning

515582

JOHN PEDDER (England, 1850-1929): Landskap med boskap, signerad och daterad J Pedder 1875, olja på duk, 153x92 cm

Dubblerad, krackeleringar, retuscher

Konst, Äldre måleri

John Pedder oljemålning

Budhistorik (19 bud)
3804418
11 500
3804414
11 000
3804417
11 000
3804414
9 800
3804324
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.