Lars Jonsson, Ung havsörn

515567

LARS JONSSON (född 1952): Ung havsörn, akvarell på papper, 57 x 38,5 cm.

Enligt konstnären utförd på 1990-talet och målad i plein air i Stockvike i Hamra.

UTSTÄLLD: Lars Jonsson, Uttersberg 1992

Rum 19

Lars Jonsson, Ung havsörn

Budhistorik (5 bud)
3791037
8 000
3791036
6 000
3780926
1 600
3780362
3776789
500

Slutpris SEK:
8 000
815 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.