Värmlands hemslöjd rölakan signerad VH

515167

VÄRMLANDS HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-tal, gul botten med mönster i rött och grönt, signerad VH, 294 x 198; hål, lagade kanter

Mattor/Textilier

Budhistorik (15 bud)
3792465
4 200
3792461
3792457
3 800
3790295
3 600
3792455
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.