Fåtöljer Cinema design Allard Designklassiker

514466

GUNILLA ALLARD, "Cinema", fåtöljer, 1 par, Lammhults, modellen formgiven 1994, stomme i förkromat stålrör, helstoppad sits och rygg, klädsel i blått skinn, sitthöjd ca 41 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Fåtöljer, Design, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (45 bud)
3846121
16 500
3846135
16 000
3846121
15 500
3846131
15 000
3846121
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 681 EUR, 2 033 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.