Stina Brockman, fotografi

514350

STINA BROCKMAN (född 1951): Utan titel 2004, pigmentprint, signerad och numrerad 5/20, 25x37 cm

Fotografi

Fack 14

Stina Brockman, fotografi
Budhistorik (6 bud)
3820988
3820987
3816755
3806607
3806606
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.