Matthew Draper, Untitled

514022

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Untitled", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, 160x79 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 9

Matthew Draper, Untitled

Budhistorik (13 bud)
3797346
3797344
3 800
3797342
3 600
3797341
3 400
3797336

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.