Matthew Draper, Rope Net

514018

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Rope net", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, 76x74 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Fack 3

Matthew Draper, Rope Net

Budhistorik (15 bud)
3797135
3797130
1 900
3797129
1 700
3797128
1 600
3797127

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.