Matthew Draper, Mat on step

514016

MATTHEW DRAPER (Storbritannien, född 1973): "Mat on step", signerad och daterad på baksidan Matthew Draper 2008, olja på duk, 135 x 68 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 9

Matthew Draper, Mat on step

Budhistorik (44 bud)
3791909
9 400
3791943
9 200
3791909
9 000
3791942
8 800
3791909
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.