Matsalsbord / halvmånebord

517137

HALVMÅNEBORD, 1800-talets andra hälft, bemålat, svarvade ben, hjultrissor, höjd ca 77, 63,5x13,5 cm vardera

Slitage och större torrsprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Matsalsbord / halvmånebord

Budhistorik (23 bud)
3789281
2 600
3789280
2 400
3788026
3789278
3788026
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.