Puderstol 1700-tal

517123

PUDERSTOL, 1700-tal, björkt, stoppad sits, klädsel i konstläder, sitthöjd ca 43 cm

Rygg med äldre lagning, smärre ytslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Puderstol 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
3790563
3790562
2 800
3790561
2 600
3784805
2 400
3779993

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.