Petter Thoen litografi

517122

PETTER THOEN (född 1943): Mr FBI, signerad Thoen, numrerad 160/250, färglitografi, bladmått ca 63x43 cm

Tavelvagn 1

Petter Thoen litografi
Budhistorik (5 bud)
3790324
3789385
750
3789108
700
3789106
650
3781316
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.