Olle Carlström oljemålning

517118

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Halvmånsnatt", olja på duk, signerad och daterad Olle Carlström 1967, ca 72x91cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Tavelvagn 2

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3786538
3788221
1 400
3786538
3785329
3784823

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.