Zoia Krukowskaja oljemålning

517102

ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): Stilleben med orkide, på guldgrund, signerad Zoia, olja på pannå, ca 55x46 cm

Enskta ytmärke, smärre krackelringar

Tavelvagn 1

Zoia Krukowskaja oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3778953
3778952
3777499
3774725
3774446

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.