Rune Jansson oljemålning

517099

RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad Rune Jansson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 49,5x76 cm

Märken

Tavelvagn 2

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3786146
7 000
3778898
6 800
3778770
6 600
3775994
6 400
3775992
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.