John Ivar Berg oljemålning

517093

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Eftermiddagsskuggor Gotland", monogramsignerad, olja på duk, 55x71,5 cm

Tryckmärken, krackeleingar, färgbortfall

Tavelvagn 1

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3784446
3784445
950
3784444
850
3784443
3781949
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.