Ragnar Swahn oljemålning

517092

RAGNAR SWAHN (1881-1964): Motiv med Bellmansgården på Djurgården Stockholm, signerad R Swahn, olja på duk, 78x92 cm, oramad

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Ragnar Swahn oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3785818
1 300
3790776
3785818
3774914
3785689
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.