Skulptur Aposteln Petrus

517084

SKULPTUR, trä, 1800-talets slut, i form av aposteln Petrus, höjd ca 44 cm

Sockeln med lagning, smärre avslag

Diverse, Konst, Skulpturer

Monter 23

Skulptur Aposteln Petrus

Budhistorik (3 bud)

3784051
3783487
450
3778418

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.