Tolilettebord Malmsten

517080

CARL MALMSTEN, "Birgitta", toilettebord, 1900-talets andra hälft, Bodafors, vitlackerad, etikettmärkt, höjd ca 120, 86x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Kortsida med fläck, smärre ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Tolilettebord Malmsten

Budhistorik (6 bud)
3786546
1 400
3786545
3786544
950
3786543
700
3780321
550

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.