Vas Nila Alingsås

517075

VAS, keramik, 1900-talets mitt, signerad Nila Alingsås, polykroma färger, höjd 57 cm

Keramik/Porslin

Rum 7

Vas Nila Alingsås

Budhistorik (1 bud)

3778790
2018-01-25 23:28:56

2018-01-31 kl 16:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.