Skänk Malmsten

517074

CARL MALMSTEN, skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitmålad, tre lådor i sargen, etikettmärkt, höjd ca 109, 93x41 cm

Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Skänk Malmsten

Budhistorik (30 bud)
3790736
7 400
3790742
7 200
3790736
6 200
3790733
6 000
3790733
5 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.