Berndt Wennström

517071

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Möte - Stockholm, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 89x116 cm

Silver

Tavelvagn 1

Berndt Wennström

Budhistorik (6 bud)
3789020
8 000
3787518
6 000
3785813
2 400
3781930
3781214

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.