Affisch Artek

517069

AFFISCH, Artek, signerad och daterad 1975, ca 140x100 cm

Kundcenter

Affisch Artek
Budhistorik (13 bud)
3790129
2 400
3788256
3786068
3788254
1 900
3786068
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.