Berndt Wennström

517067

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Övergångsställe - Slussen, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 65,5x92,5 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 2

Berndt Wennström

Budhistorik (10 bud)
3789307
7 000
3789299
6 800
3789185
6 600
3789184
6 400
3789174
6 000

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.