Wacek von Reybekiel blandteknik

517061

WACEK VON REYBEKIEL (1902 Zürich-1988 Stockholm), Husbyggnad, signerad och daterad Reybekiel 56, blandteknik, ca 24x30 cm

Fack 8

Budhistorik

2018-01-31 kl 10:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.