Okänd konstnär blandteknik

517056

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Motiv från Venedig, blandteknik, osignerad, ca 30x24 cm

Proveniens: I gåva utförd av keramiker på Upsala Ekeby

Fack 8

Okänd konstnär blandteknik
Budhistorik

2018-01-31 kl 20:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.