Oljemålning

517054

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Neapelbukten, signerad, olja på pannå, ca 24x30 cm

Slitage, smärre skador

Konst, Äldre måleri

Fack 53

Oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3789973
3786249
1 400
3789970
1 400
3786249
1 300
3789968

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.