Olle Lindgren oljemålningar

517050

OLLE LINDGREN (född 1930): (2), Kompositioneer med figurer, monogramsignerade OL, signerade och daterade a tergo 73 resp 85, olja på duk, ca 25x24 resp 18x24 cm

Fack 23

Olle Lindgren oljemålningar

Budhistorik (7 bud)
3789854
650
3790554
600
3789854
450
3778334
3789853

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.