Vas Kina 1900-tal

517043

VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, balusterformad, dekor av reserver med pion i emajfärger, botten med Qianlongs märke, höjd ca 58 cm

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Vas Kina 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

3789986
850
3789665
600
3782532

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.